top of page

Zaterdagavond viering in de OLVH

Beste parochianen, vanaf 1 januari zal de zondagochtend viering in de Onze Lieve Vrouw Hemelvaart verplaatst worden naar de zaterdagavond om 19 uur. Daarom zal zaterdag 6 januari de eerste zaterdagavondviering zijn. Iedereen van binnen en buiten het Klaverblad is welkom.De Roemeens-Orthodoxe gemeenschap zal in januari beginnen met het gebruiken van onze kerk. Zij zullen de kerk huren, maar wij kunnen gebruik blijven maken van de kerk en onze parochie activiteiten voortzetten. Ook zal het OLVH-koor twee keer per maand blijven zingen tijdens de H. Mis op zaterdagavond. De doordeweekse vieringen, de aanbidding en het lof op zondagavond blijven zoals normaal. 


Bedankt voor uw begrip en medewerking. Hopelijk schikt het tijdstip voor velen.

Het pastoresteam.

Comments


bottom of page